Kogemus

Osaühingu Balti Puurkaev 8liikmeline meeskond on Teie teenistuses alates 2008. aastast. Meil on  rohkem kui 2000 kaevu rajamise kogemus ning võimekus puurida kuni 160 meetri sügavusele. Teeme töid üle Eesti ja aasta läbi, kuni 15kraadises pakases. Klientideks on valdavalt eraisikud, aga ka ärikliendid.

Litsentseeritud

Oleme litsentseeritud tööde teostaja. Meil on hüdrogeoloogilised tööde tegevusluba nr KHY000043, ehitusluba nr EEH004346, projekteerimisluba nr EEP001699 ja veeuuringu tegemist lubavat atesteering nr 1082/13. Meil on Eesti Võlausaldajate Liidu väljastatud turvalise partneri sertifikaat. Meeskonnas on pädevad hüdrogeoloogid, insenerid, puurmeistrid ja registripidaja, kes Teid meeleldi abistavad.

Kliendid meist

"Protsess oli lihtne, kuna kõik dokumendid vormistati nende poolt."

 

          Marianne, Saaremaa

Täisteenus

Pakume terviklahendusi, vormistame kõik dokumendid, anname nõu kogu protsessi ajal ning ka pärast tööde tegemist. Teenusteks on puurkaevude ja -aukude projekteerimine, puurimine, läbipesu ja likvideerimine. Maakütte projekteerimine ning paigaldamine. Septikute, mahutite, puhastite, pumpade ja muude rajatiste paigaldus. Ühisveevärgi ja kanalisatsiooni rajamine. Kaeve- ja üldehitustööd. Ainukesena Eestis pakume Teie puurkaevule 30aastast garantiid.

"Välja on kujunenud pikaajaline koostöö. Alguses tellisin puurkaevu, hiljem ka täislahenduse veevarustusele ning regulaarse kaevu läbipesu."

       Karl, Narva

gallery/balti_logoga2
Tänapäevane masinapark 
Vaata siit pilte, milliseid masinad kuuluvad meie masinaparki. 

"Töö oli kiire ja korralik. Puurijad asjalikud ning vastutulelikud. Julgen soovitada ka oma naabritele."

       Raido, Pärnumaa